شما اینجا هستید: صفحه اصلیدرباره شرکتافتخارات

افتخارات

افتخارات - شرکت مشاوران برتر آفاق

 

 

>>  افتخارات  

   با توجه به امکانات موجود در دنیای مجازی اکثر موسسات اروپایی روش سنتی جهت برگزاری دوره های آموزشی را کنار گذاشته و اقدام به برگزاری کلاس هایشان از طریق اینترنت بدون محدودیت مکانی برای دانشجویان خود را فراهم کرده اند.
   اما با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور و عدم امکان برگزاری دوره ها از طریق اینترنت، موسسه آموزش و مهندسی جوش ایران اقدام به برگزاری دوره ها با استفاده از بسته های آموزشی نموده است. لازم به ذکر است این دوره ها از نظر کیفیتی و بازدهی کمتر از دورههای حضوری نیستند و با اضافه شدن امکانات (مانند کارگاه آموزشی) حتی بازدهی آن ها به مراتب بیشتر از دوره های حضوری می باشند.
   این موسسه مفتخر است به عنوان اولین موسسه برگزار کننده دوره های فنی و مهندسی به صورت غیرحضوری در ایران فعالیت نماید و از آنجایی که در اکثر آموزشگاه های موسسات اروپایی روش سنتی حذف گردیده و کلاس های آموزشی به صورت آن لاین برگزار می گردند، این موسسه نیز با شبیه سازی و استفاده از امکانات الکترونیکی، با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور، اقدام به ارسال بسته های آموزشی از طریق پست می نماید. بدین ترتیب هم از مزایای کلاس های غیرحضوری استفاده شده است و هم محدودیت سرعت اینترنت برطرف خواهدشد.

 

 

 

 

 

   

 

 

 

                       

 

 

 

 

 

نمونه گواهینامه های صادر شده                  نحوه ثبت نام                   نحوه برگزاری دوره های غیرحضوری

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی: افتخارات - عضویت در مرکز آموزش و مهندسی جوش ایران - عضویت در انجمن جوش - عضویت در انجمن آزمایشات غیرمخرب - گواهینامه ایزو - مدل تعالی سازمانی - عضویت - عضویت در سایت - مجموعه - موسسه - سازمان- دوره غیرحضوری - مکاتبه ای - مهندسی - تخصصی - بازرسی جوش - پایپینگ - رنگ - سندبلاست - عایق - خوردگی - حفاظت کاتودیک - مخازن ذخیره - لوله کشی صنعتی - استاندارد - مشخصات فنی - آیین نامه جوشکاری و بازرسی - آزمون غیرمخرب

logo-samandehi