شما اینجا هستید: صفحه اصلیدرباره شرکتعضویت ها و مشارکت ها

عضویت ها و مشارکت ها

عضویت ها و مشارکت ها

 

 

 

  >>  عضویت ها

 

   با توجه به امکانات موجود در دنیای مجازی اکثر موسسات اروپایی روش سنتی جهت برگزاری دوره های آموزشی را کنار گذاشته و اقدام به برگزاری کلاس هایشان از طریق اینترنت بدون محدودیت مکانی برای دانشجویان خود را فراهم کرده اند.
   اما با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور و عدم امکان برگزاری دوره ها از طریق اینترنت، موسسه آموزش و مهندسی جوش ایران اقدام به برگزاری دوره ها با استفاده از بسته های آموزشی نموده است. لازم به ذکر است این دوره ها از نظر کیفیتی و بازدهی کمتر از دورههای حضوری نیستند و با اضافه شدن امکانات (مانند کارگاه آموزشی) حتی بازدهی آن ها به مراتب بیشتر از دوره های حضوری می باشند.
   این موسسه مفتخر است به عنوان اولین موسسه برگزار کننده دوره های فنی و مهندسی به صورت غیرحضوری در ایران فعالیت نماید و از آنجایی که در اکثر آموزشگاه های موسسات اروپایی روش سنتی حذف گردیده و کلاس های آموزشی به صورت آنلاین برگزار می گردند، این موسسه نیز با شبیه سازی و استفاده از امکانات الکترونیکی، با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در داخل کشور، اقدام به ارسال بسته های آموزشی از طریق پست می نماید. بدین ترتیب هم از مزایای کلاس های غیرحضوری استفاده شده است و هم محدودیت سرعت اینترنت برطرف خواهدشد.

 

 

 

عضویت ها و مشارکت ها:

 

 1. دارای گواهینامه ISO9001:2008 از موسسه IMRC
 2. عضویت در انجمن جوشکاری آمریکا (AWS)
 3. عضویت در انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT)
 4. عضویت در انجمن مکانیک آمریکا (ASME)
 5. استفاده از سیستم مدیریت تعالی سازمانی EFQM 2010
 6. اولین و تنها مرکز برگزاری دوره های تخصصی به صورت غیرحضوری
 7. همکاری با معتبرترین سازمان های فعال در زمینه یازرسی فنی در جهان (TWI)
 8. ثبت در مدیریت سامان دهی سایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 9. دارای نماد اعتماد در وب سایت های تجاری
 10. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف دانشگاه صنایع و معادن ایران (فارسی و لاتین)
 11. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور (فارسی)
 12. همکاری و ارائه گواهینامه از طرف انجمن ملی کیفیت ایران (لاتین)

 

 

 

 

 

  

 

 

 

مشاهده نمونه گواهی نامه های صادر شده         نحوه ی ثبت نام در دوره های غیر حضوری              نقشه اصلی سایت         

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی: فنی حرفه ای - سازمان فنی حرفه ای - گواهینامه سازمان فنی حرفه ای - ارائه گواهینامه سازمان فنی حرفه ای - انجمن- انجمن ملی - انجمن ملی کیفیت - انجمن ملی کیفیت ایران - گواهینامه انجمن ملی کیفیت ایران-گواهینامه لاتین- گواهینامه فارسی- لاتین - فارسی - گواهینامه - مدرک - دانشگاه صنایع معادن - دانشگاه صنایع معادن ایران-گواهینامه دانشگاه صنایع معادن ایران-نماد- نماد اعتماد در وب سایتها- نماد اعتماد وب سایت های تجاری - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - سامان دهی سایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- دانشگاه صنایع و معادن ایران - انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا (ASNT)

logo-samandehi